medikartasarımveüretim min  

TASARIM VE ÜRETİM

Hastaneler için Merkezi Tıbbi Gaz Sistemlerinin Tasarımını ve Üretimini 1990 yılından beri Mersin’de kurulan fabrikamızda uzman kadromuzla ve makinalarımızla ülke standartlarına uygun olarak üretmekteyiz. Ayrıca Becker ve Atlas Copco firmaları’nın temsilciliğini de yapmaktayız.

 
     
 medikar tesisat ve montaj min    

TESİSAT VE MONTAJ

Medikal Gaz Sistemi tesisatını ve montajını kaliteli tesisat ekipmanlarını kullanarak Uluslararası Standardı ISO 7396-1:2007; HTM 2022, HTM 0201, C11 ile Avrupa Standardı EN 737’ye uygun olarak kalifiye ve sertifikalı eleman kadromuz ile hem yurt içinde hem de yurt dışında gerçekleştirmekteyiz.

     
 medikar servis ve bakım min    

SERVİS VE BAKIM

 Tüm ekipmanlarımıza garantili, hızlı teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Yapmış olduğumuz onarılar garantili olup Teknik servisimiz TSE Hizmet yeri Yeterlilik belgesine sahiptir. Uzman Ekiplerimiz tarafından Onarım sonrasında cihazlara ait tüm test ve kontrolleri yapmaktayız.

     
 medikar projelendirme min    

PROJELENDİRME

 Yurt içi ve yurt dışında çok sayıda eğitim ve araştırma hastaneleri, yüksek yatak kapasiteli üniversite hastaneleri, poliklinik ve tıp merkezleri gibi bir çok hastane projelelerinin Tıbbi Gaz Sistemini yapmaktayız. Yapmış olduğumuz hastane projelerini buradan inceleyebilirsiniz.

İletişim

Medikar Hastane ve Tıbbi Sis.Yapı Taah.Tes.İmal.San.Tic.Ltd.Şti.

Adres: Beypazarı Caddesi No:21 Varlık Mahallesi ANKARA / TÜRKİYE 

E-Mail: info@medikar.com

Tel: +90 (312) 341 10 41

Fax: +90 (312) 341 33 55 

Medikar Fabrika Adres