AMELİYATHANE KONTROL PANELİ

Ameliyathane, operasyon odası gibi mekanların ısı, nem, Hepafiltre kirlilik, laminar flow basıncı ve benzeri ortam büyüklüklerinin ölçümü ve kontrolünü sağlayan, aynı zamanda iç aydınlatma, müzik yayını, klimatizasyon, saat kronometre, Negatoskop kumandalarının tek bir panel üzerinden gerçekleştirilmesine olanak veren bir ünitedir.

Bilgisayar Kontrollü (Dokunmatik) ve Role kontrollü olmak üzere 2 farklı model Ameliyathane kontrol paneli üretilmektedir.

İhtiyaca göre diğer üreticilerin verebilecekleri Ameliyathane için kontrol elemanlarıda panel üzerine yerleştirilebilir.

Role Kontrollü Ameliyathane kontrol paneli üzerinde bulunan serciler: 1- Dijital Göstergeli Kronometre 2- Dijital Göstergeli Saat 3- 5 Gazlı Alarm Paneli 4- Aydınlatma Kontrol Grubu 5- Klima Kontrol Grubu 6- 5 kanallı Merkezi müzik yanın sistemi ve ses kontrol 7- Telefon 8- Negatoskop 9- Nem Göstergesi 10- Elektrik Prizi 11- Basınç ve Vakum Göstergesi ( İsteğe bağlı) 12- Rj45 Data Prizi ( İsteğe bağlı)

BİLGİSAYAR KONTROLLÜ AMELİYATHANE KONTROL PANELİ

Ameliyathane ve operasyon salonları gibi mekanlarda kullanılan kontrol paneli bilgisayar yazılımı aracılığı ile kontrol edilmektedir. Dokunmatik ekranlıdır. İstenilen sıcaklık ve nem set değeri ayarlanıp görsel olarak takip edilebilmektedir. Havalandırma sistemi takip edilip debi ayarları yapılabilmektedir. Filtrelerin kirlilik durumu gözlemlenerek filter değişiminin zamanında yapılmasını sağlar. Ünite üzerinde Dijital Kronometre, Saat bulunmaktadır. Negatoskop üzerinde bulunan lamba ışık şiddeti ayarlanabilir dimmer anahtar veya bilgisayar aracılığı ile kontrol edilebilir özelliktedir. Bilgisayar üzerinden oda lambaları, operasyon lambaları, oda durum lambası, Ultraviyole almbaları kontrol edilebilir. Ünite gerektiğinde rahatlıkla müdahale edilebilecek konumda tasarlanmış ve sıva altı olarak monte edilmektedir

 

İletişim

Medikar Hastane ve Tıbbi Sis.Yapı Taah.Tes.İmal.San.Tic.Ltd.Şti.

Adres: Beypazarı Caddesi No:21 Varlık Mahallesi ANKARA / TÜRKİYE 

E-Mail: info@medikar.com

Tel: +90 (312) 341 10 41

Fax: +90 (312) 341 33 55 

Medikar Fabrika Adres