OKSİJEN FLOWMETRESİ

Oksijen Flowmetresi (debimetresi) oksijenin burun memesi ve maske aracılığı ile nemlendiriciden geçerek hastaya verilmesinde kullanılır.


MEDIKAR flowmetreleri tıbbi uygulamalar için özel olarak tasarlanmış ve oksijen ile kullanılır. Skala göstergesi kırılmaya karşı dirençli polikarbon malzemeden yapılmış ve otoklavda steril edilebilir. Scala göstergesi 1-15 Ipm aralığında bölüntülüdür. Flowmetre gövdesi oksijenle kullanım için en hijyenik olan krom kaplı pirinç malzemeden imal edilmiştir. Nemlendirme şişesi 150°C'ye kadar steril edilebilmektedir.


MEDIKAR Flowmetreleri, uygun Gaz Prizlerine direk olarak EN (Avrupa), BS 5682:1998 (İngiliz), DIN (Alman), Fransız, Amerikan, İtalyan veya diğer abone fişleri ile bağlanabilirler.

VAKUM REGÜLATÖRÜ
  • Ayarlanabilir vakum seviyesi sayesinde hastaya gereken ölçüdeki vakumu sağlar. Üzerinde ayarlanan basınç değerini görsel olarak görebilmek için manometre bulunur.
  • MEDİKAR Vakum Regülatörleri endotrakeal özellikte olup 0-760 mmHg aralığında vakumu regüle edebilir.
  • MDK01 ve MDK08 olmak üzere 2 farklı model olarak imal edilmektedir. MDK01 model Regülatör gövdesi prinç malzemeden üzeri krom kaplama olarak imal edilmektedir. MDK08 model vakum regülatör gövdesi ise ABS malzemeden imal edilmiştir.
MDK08 regülatör üzerinde bulunan özel vana aracılığı ile ayarlanan vakum seviyesi değiştirilmeden vakum regülatörü kapatılabilmektedir. MEDİKAR Vakum Regülatörleri, uygun Gaz Prizlerine direk olarak EN ( Avrupa ), BS 5682:1998 (İngiliz), DIN 13260 (Alman), Fransız, Amerikan, İtalyan veya diğer abone fişleri ile bağlanabilirler.

İletişim

Medikar Hastane ve Tıbbi Sis.Yapı Taah.Tes.İmal.San.Tic.Ltd.Şti.

Adres: Beypazarı Caddesi No:21 Varlık Mahallesi ANKARA / TÜRKİYE 

E-Mail: info@medikar.com

Tel: +90 (312) 341 10 41

Fax: +90 (312) 341 33 55 

Medikar Fabrika Adres